Team

Gerard Barsingerhorn

Functie: Registerfysiotherapeut®

E-mail: info@fysiobb.nl

NVFS Sportfysiotherapeut®
Registerpodoloog®
Echografist
FysioSporttrainer / consultant
Docent Academie voor Podologie
Leraar Lichamelijke Opvoeding

Meer informatie

Lillian Barsingerhorn

Functie: Sportmasseur

E-mail: info@fysiobb.nl

Lerares Lichamelijke Opvoeding
Administratie

Meer informatie

Monique Slinger

Functie: Registerfysiotherapeut®

E-mail: monique@fysiobb.nl

Marsman fysiotherapeut

Meer informatie

Olaf van Kesteren

Functie: Registerfysiotherapeut®

E-mail: olaf@fysiobb.nl

Manueel Therapeut NVMT
Echografist
Dry Needling fysiotherapeut
FysioSporttrainer

Meer informatie

Lianne van Mourik

Functie: Registerfysiotherapeut®

E-mail: lianne@fysiobb.nl

Oedeem fysiotherapeut
Oncologisch fysiotherapeut i.o.
FysioSporttrainer
Personal trainer

Meer informatie

Karin Grutters

Functie: Registerfysiotherapeut®

E-mail: karin@fysiobb.nl

Fysiotherapeut
Manueel Therapeut NVMT
FysioSporttrainer
Specialisatie schouderrevalidatie
 

Meer informatie

Leonie de Pijper

Functie: Registerfysiotherapeut®

E-mail: leonie@fysiobb.nl

Echografist
Orofasciaal fysiotherapeut i.o.

Meer informatie

Melody van Dijk

Functie: Registerfysiotherapeut®

E-mail: melody@fysiobb.nl

Oedeem fysiotherapeut

Meer informatie

Annick Stokhof

Functie: Registerfysiotherapeut® i.o.

FysioSporttrainer

Meer informatie

Laura Heibloem

Functie: Oefentherapeut Cesar/Mensendieck

E-mail: lauraheibloem@hotmail.com

Kinderoefentherapeut Cesar/Mensendieck i.0.

Meer informatie